INGCO Avuç Taşlama 230 MM 2400 Watt (AG24008E)
Marka: INGCO
8.186,49 TL
/ %12 İNDİRİM
7.173,18 TL (KDV DAHİL)
Havale İndirimi : %4
Havale Fiyatı : 6.886,26 TL
TELEFONDA SİPARİŞ VER
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Anında
Gönderim
Ücretsiz
Kargo
Yeni
Ürün
Sepete Ekle
Hemen Al
Endüstriyel Elektrikli Avuç Taşlama 230 MM 2400W
  • Voltaj: 220-240V~50/60Hz
  • Nominal Giriş Gücü: 2400W
  • Yüksüz Hız: 6400 d/dk
  • Disk Çapı: 230mm